MM Industrial Outlook: Innowacyjne rozwiązania na czas powrotu do normalności

Innowacyjne rozwiązania na czas powrotu do normalności MM

MM Industrial Outlook to najnowsza propozycja wydawnictwa Vogel Communications Group, w której prezentowane są najnowsze innowacyjne rozwiązania ze wszystkich najważniejszych gałęzi przemysłu.

Pandemia Covid-19 bardzo mocno namieszała w różnych sferach naszego życia, stawiając wszystkie gospodarki narodowe przed wyzwaniami na skalę niespotykaną w najnowszej historii. Skutki koronawirusa dotknęły również bardzo mocno niemal wszystkie sektory przemysłowe, czego najlepszym dowodem są ograniczenia produkcji, a także odwoływane lub przenoszone do świata wirtualnego niemal wszystkie imprezy branżowe.

>>Obejrzyj pierwszy numer MM Industrial Outlook<<

W tych okolicznościach prowadzenie skutecznej działalności jest dość mocno utrudnione, co jednak nie oznacza, że firmy załamały ręce i tylko czekają na poprawę sytuacji. Cały czas powstają nowe rozwiązania, produkty i innowacje, które z jednej strony mają pomóc przetrwać firmom w obecnej sytuacji, a z drugiej – mają być również skutecznym środkiem na szybki rozwój po czasach pandemii.

W tym celu powstało międzynarodowe czasopismo przemysłowe MM Industrial Outlook, które stanowi wspólny projekt marek medialnych wydawnictwa Vogel Communications Group. Ma ono zapewniać odpowiednią platformę komunikacyjną dla szerokiego grona firm z różnorodnych branż – od przemysłu motoryzacyjnego poprzez przemysł przetwórczy aż po branżę maszynową, na której w jednym miejscu mogą one prezentować swoje nowoczesne technologie oraz rozwiązania i dotrzeć w ten sposób do potencjalnych odbiorców.

>>Pobierz pierwszy numer MM Industrial Outlook<<

Źródło: MM

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę