Obrabiarki Seron podbijają kraje nadbałtyckie

Obrabiarki Seron podbijają kraje nadbałtyckie Seron

Firma Seron od lat współpracuje z dystrybutorami, umacniając tym samym pozycję marki na rynku ogólnoświatowym. Priorytetem w doborze kooperantów jest ich rzetelność, partnerskie nastawienie do współpracy oraz doświadczenie w branży maszynowej. Cechy te mają zagwarantować przyszłym użytkownikom maszyn marki Seron najwyższą jakość obsługi. Firma Sesoma spełniła wszystkie powyższe kryteria, dzięki czemu obecnie jest czołowym dystrybutorem obrabiarek Seron na rynku krajów nadbałtyckich. O tym jak wygląda współpraca pomiędzy naszymi firmami opowie przedstawiciel dystrybutora – Janis Grencions

Czym zajmuje się Sesoma i od kiedy działa w branży CNC?

Sesoma specjalizowała się w dostarczaniu rozwiązań dla branży reklamowej w krajach nadbałtyckich, skupiając się na wielkoformatowych drukarkach, ploterach i materiałach eksploatacyjnych. Od 2009 r. działamy w branży CNC, od tego czasu współpracowaliśmy już z różnymi producentami.

W jakich krajach działacie?

Sesoma ma cztery oddziały w trzech krajach: w Tallinie w Estonii od 1993, w Rydze na Łotwie od 1997 i dwa oddziały na Litwie – Kowno od 1995 oraz Wilno od 2012.

Dla jakich branż dostarczacie rozwiązania?

Dostarczamy maszyny CNC dla branży reklamowej, branży opakowań, ale także do firm z branży produkcyjnej.

Dlaczego zainteresowaliście się maszynami marki Seron i dlaczego zdecydowaliście się na współpracę?

Szukaliśmy europejskiego producenta maszyn CNC, którego moglibyśmy reprezentować. Podczas przeszukiwania internetu trafiliśmy na Seron i podjęliśmy pierwsze rozmowy na temat współpracy. Spotkaliśmy się w siedzibie producenta, gdzie przekonaliśmy się, że jest to firma z którą chcemy pracować.

Kiedy zamówiliście pierwszą maszynę i jak przebiegał proces zamówienia?

Współpracę z Seronem zaczęliśmy w roku 2020 od zamówienia demonstracyjnej maszyny serii Expert do naszego showroomu. Została ona uruchomiona w naszym oddziale w Rydze. Proces zamówienia był szybki, profesjonalny i dobrze przeprowadzony. Po ustaleniu konfiguracji maszyny, formalności zostały załatwione w kilka dni. Po kilku miesiącach od zakupu, jeden z naszych stałych klientów poszukiwał sprawdzonej obrabiarki CNC, więc zaprezentowaliśmy mu naszą maszynę demonstracyjną. Klient był pod wrażeniem jakości wykonania obrabiarki oraz jej wszechstronności, dlatego zdecydował się na jej zakup.

Jak oceniacie maszyny produkowane przez Seron?

Doceniamy najwyższą jakość komponentów, z których Seron buduje swoje maszyny. Sprzęt jest solidny i dobrze zbudowany, technologia jest bardzo dobra.

Jak wygląda współpraca z firmą Seron?

Jesteśmy zadowoleni, że możemy współpracować z firmą Seron, cenimy profesjonalizm szybką reakcję, bez względu na temat, z jakim się zwracamy. Położenie geograficzne, w sąsiedztwie krajów, w jakich działamy, jest dla nas bardzo wygodne i daje nam przewagę nad konkurencją, ponieważ producent chętnie obsługuje nas i naszych klientów także w swojej siedzibie. No i wreszcie – ceny maszyn Seron sprawiają, że jesteśmy także pod tym względem konkurencyjni na rynku.

Źródło: Seron

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę