Otwarcie Centrum Technologii Laserowych TRUMPF

TRUMPH
Reklama
Reklama

Ponad 2500 metrów kwadratowych powierzchni, strefa wystawiennicza, sala ekspozycyjna oraz pomieszczenia biurowe i konferencyjne. Tak przedstawia się nowa siedziba TRUMPF w Warszawie.

Inwestycja zlokalizowana została przy ul. Połczyńskiej 111 w zachodniej części stolicy. O miejscu zadecydował fakt, że w niedalekiej przyszłości na Bemowo zostanie doprowadzona druga linia metra, a wówczas naprzeciwko siedziby TRUMPF powstanie stacja Mory. Ponadto położenie nowego biura jest bardzo dobrze skomunikowane praktycznie w każdym kierunku.

Reklama

Nowa siedziba TRUMPF to dwukondygnacyjny obiekt o powierzchni 2500 metrów kwadratowych (3200 m2 powierzchni całkowitej) oraz kubaturze ponad 17 tys. metrów sześciennych. Na parterze mieści się strefa wystawiennicza z salą ekspozycyjną oraz część biurowo-konferencyjna. Pozostałe pomieszczenia biurowe i sale spotkań, wraz z doświetlającym je dziedzińcem i zielonym ogrodem, znajdą się na pierwszym piętrze. Wokół budynku mieści się parking o powierzchni ponad 1700 metrów kwadratowych.

Otwarcia „Centrum Technologii Laserowych” dokonała prezes Grupy TRUMPF i przewodnicząca zarządu Nicola Leibinger-Kammüller - z wykształcenia doktor filologii nowożytnej. Leibinger jest jedną z najważniejszych i najbardziej cenionych kobiet niemieckiego biznesu - zasiada m.in. w radach nadzorczych Siemensa, VOITH oraz Axel Springer.

Reklama

- Jesteśmy niezwykle dumni z otwarcia tego niezwykłego budynku – powiedziała w trakcie otwarcia nowej siedzby TRUMPF Leibinger. - TRUMPF Polska jest obecnie jednym z dziesięciu największych dystrybutorów TRUMPF na całym świecie, Polska zaś jest jednym z kluczowych rynków Europy Centralnej; krajem, który po dekadzie silnego wzrostu ma wciąż potencjał do dalszego rozwoju - dodała.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnili ambasador Niemiec Rolf Nikel, wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski oraz przedstawiciele lokalnych władz samorządowych.

W ostatnich latach Grupa TRUMPF zainwestowała w Polsce 13 milionów Euro. W bardzo dużym stopniu wpłynęła też na rozwój polskiego sektora MSP w branży precyzyjnej obróbki blachy. Z urządzeń i podzespołów TRUMPF korzysta ponad 1000 polskich firm. W większości są to bardzo prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa rodzinne. Do grona klientów TRUMPF należą również topowe marki, takie jak np.: Amica, Newag, PESA, czy Solaris.

Źródło: TRUMPF

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama