Polska premiera KR Agilus

Kuka
Reklama
Reklama

Firma KUKA zaprasza na oficjalną polską premierę wyjątkowych robotów KR Agilus. Odbędzie się ona w dniach 19-22 marca podczas targów Automaticon 2013 w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Na stoisku firmy KUKA (J-1, hala 3) w trakcie targów Automaticon będzie można poznać nowych mistrzów prędkości. Seria KR Agilus cechuje się m.in. wysokimi prędkościami pracy oraz krótkimi czasami cykli. Specjalnie dla odwiedzających przedstawiciele firmy przedstawią możliwości robotów i omówią interesujące gości kwestie.

Reklama

Firma KUKA zachęca również do indywidualnych spotkań i konsultacji. Aby wybrać konkretną porę spotkania i otrzymać katalog produktowy w formie drukowanej, należy zaznaczyć właściwą opcję w formularzu i zasugerować odpowiadającą porę spotkania. Formularz dostępny jest na stronie www.smls.pl/kuka_automaticon

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama