Przekładnie planetarne Brevini seria E

Brevini

 

Włoska firma Brevini wprowadza na rynek najnowszą linię swoich przekładni planetarnych. Seria E została stworzona do zastosowań przemysłowych ze średnim zapotrzebowaniem na moc i moment obrotowy.

Dzięki innowacyjnej technologii produkcji przekładnie są wyjątkowo trwałe – zwiększono wytrzymałość łożysk, przekładni i jarzma. Zastosowano materiały o najwyższej możliwej odporności na temperaturę i zużycie mechaniczne. Dotyczy to wszystkich elementów, w tym jarzma, które wykonano ze stali, a nie z żeliwa sferoidalnego. Idealne zazębienie przekładni zapewnia cichą pracę urządzenia, podnosi jej wydajność i redukuje wibracje.

W najnowszej serii E zmniejszono masę urządzeń. Składa się ona z przekładni w dziewięciu rozmiarach, o nominalnym momencie obrotowym od 1200 Nm do 26 000 Nm, dostępnych w wykonaniu liniowym oraz kątowym, z czterema stopniami, które można zwiększyć do sześciu na życzenie klienta. Przełożenia mają zakres od 1:3 do 1:3000 i więcej. Modułowa budowa przekładni pozwala łączyć je z silnikami elektrycznymi i hydraulicznymi poprzez różne rodzaje kołnierzy i sprzęgieł. Dostępne są też różne wersje hamulców oraz szeroka gama akcesoriów.  

Przekładnie Brevini są projektowane z myślą o globalnej sprzedaży, dlatego cała seria E jest kompatybilna nie tylko z innymi produktami Brevini, ale też z urządzeniami innych marek popularnych na rynku.

Jedynym polskim importerem Brevini jest firma Hewea z siedzibą w Bykowie pod Wrocławiem.

www.brevini.com
www.hewea.com

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę