Przemysł 4.0 – trzy praktyczne sposoby digitalizacji firm produkcyjnych?

Przemysł 4.0 – 3 praktyczne sposoby digitalizacji firm Pixabay

Jakie rozwiązania wdrożyć na początku drogi do Przemysłu 4.0? Dlaczego automatyczne zbieranie danych produkcyjnych może pomóc zwiększyć konkurencyjność? Jak poprawić efektywność produkcji? To tylko część pytań, na które pierwszego dnia targów ITM INDUSTRY EUROPE odpowiadać będą eksperci firmy Comarch podczas wykładu pt.: Przemysł 4.0 – trzy praktyczne sposoby digitalizacji firm produkcyjnych?

Rozwiązania Przemysłu 4.0 nie są już totalną nowością, ani pustą obietnicą, a firmy produkcyjne, które jako pierwsze dostrzegły konieczność zmiany, zredukowały koszty oraz usprawniły procesy wewnątrz zakładu, zostawiając konkurencję za plecami. Jak się okazało, digitalizacja i zastosowanie technologii IoT stały się kluczowe w produkcji. Jeżeli planujesz inwestycje związane ze zwiększeniem efektywności produkcji lub zastanawiasz się od czego zacząć wdrażanie Przemysłu 4.0, to skorzystaj z okazji i dowiedz się więcej podczas prelekcji ekspertów firmy Comarch.

Powiązane firmy

odbiór zaproszenia

Podczas prelekcji dowiesz się:

  • Jakie rozwiązania wdrożyć, jeżeli jesteś na początku drogi do Przemysłu 4.0.
  • Pokażemy trzy praktyczne rozwiązania, które mogą poprawić efektywność produkcji.
  • Wyjaśnimy dlaczego automatyczne zbieranie danych produkcyjnych może pomóc zwiększyć konkurencyjność.

>>Zobacz więcej nt. panelu dyskusyjnego<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę