Przygotowanie i wysyłka motoreduktorów w zaledwie 5 dni

Program ATO5 – wysyłka motoreduktorów w 5 dni od zamówienia SEW-Eurodrive

Możliwe opóźnienia projektowe i wynikająca stąd konieczność przyspieszenia realizacji w celu dotrzymania terminów albo chęć zabezpieczenia się przed ryzykiem anulacji zlecenia przez odbiorcę w obliczu kryzysu i zamówienie motoreduktorów tuż przed zakończeniem projektu. Odpowiedzią na te bolączki jest program ATO5 firmy SEW-Eurodrive.

Wszystkie motoreduktory z programu ATO5, które należą do sprawdzonego systemu modułowego SEW-Eurodrive, opuszczają zakład w Bruchsal już w 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Dzięki temu programowi zarządzanie projektem zapewnia wysoką elastyczność oraz dynamikę. Ścisła współpraca z oddziałami firmy SEW na całym świecie zapewnia najkrótsze możliwie terminy dostaw – i to niezależnie od wielkości przekładni.

Powiązane firmy

Pilną dostawę motoreduktora, nowego bądź na wymianę, ułatwiają także eksperci serwisowi firmy SEW-Eurodrive, którzy są dostępni są całą dobę na całym świecie. Zapewniają oni natychmiastowe wsparcie w zakresie informacji technicznych, zamówienia części zamiennych, usług serwisowych i wiele więcej.

W ofercie ATO5 (Assemble-To-Order) dostępne są motoreduktory walcowe w rozmiarze R..147 oraz R..167, motoreduktory płaskie w rozmiarze F..127, F..157, jak również motoreduktory walcowo-stożkowe w rozmiarze K..127, K..157, K..167 i K..187 wraz z licznymi opcjami.

Zalety dla konstruktorów:
    • więcej czasu na planowanie i dobór komponentów w ramach systemu modułowego SEW-Eurodrive,
    • przyspieszenie realizacji projektu dzięki ofercie motoreduktorów ATO5,
    • możliwość skoncentrowania się się na istotnych aspektach projektowych,
    • w przypadku korekt i opóźnień projektowych możliwość nadrobienia straconego czasu.

Zalety dla pracowników działu zakupów:
    • możliwość złożenia zamówienia, kiedy prace projektowe są już zakończone. W ten sposób eliminuje się korekty, które są tak powszechne w dzisiejszych czasach i redukuje związane z tym dodatkowe nakłady,
    • większa elastyczność operacyjna dzięki szybkiej dostawie,
    • możliwość skoncentrowania swojej uwagi na produktach i elementach, które wymagają długich terminów realizacji, a motoreduktory SEW-Eurodrive zamówić w dogodnym czasie – na końcu procesu.

Zalety dla pracowników działu utrzymania ruchu:
    • przestój maszyny nie jest już tak problematyczny, ponieważ motoreduktory ATO5 wysyłane są w możliwie najkrótszym czasie,
    • brak potrzeby przechowywania zapasowych przekładni lub ich części i zredukowanie tym samym stanów magazynowych – dzięki krótkim terminom dostaw to SEW-Eurodrive staje się zewnętrznym magazynem,
    • większą elastyczność i spokój, szczególnie w zakresie planowania oraz konserwacji prewencyjnej.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę