Rozwiązania integratorskie do automatyzacji procesów spawania i mocowania detali

MM
Reklama
Reklama

Firma Cloos zaprasza do udziału w wydarzeniu przeznaczonym dla firm integratorskich, firm z rynku budowy maszyn i oprzyrządowania przemysłowego, konstruktorów i automatyków. Seminarium odbędzie się 19 kwietnia 2018 w Zamku Topacz w Kobierzycach.

Wydarzenie poświęcone jest przedstawieniu nowych rozwiązań z zakresu robotyzacji procesów spawania wraz z przedstawieniem nowego robota Cloos Qirox QRC290. Przedstawione zostaną również nowości w zakresie rozwiązań do mocowania i manipulowania detalami w procesie produkcyjnym w oparciu o komponenty Destaco, w tym nowe modułowe rozwiązania do tworzenia oprzyrządowania spawalniczego BodyBuilder. W ramach seminarium przedstawione zostaną również systemy do znakowania i identyfikacji produktów oraz rozwiązania z zakresu napędów.

Reklama

Podczas spotkania odbędą się również pokazy i prezentacje wybranych maszyn i urządzeń oraz będą mieli Państwo możliwość bezpośredniej rozmowy ze specjalistami z poszczególnych dziedzin.

Dodatkową atrakcją spotkania będzie możliwość zwiedzenia Muzeum Motoryzacji znajdującego się na terenie Kompleksu Pałacowego w Topaczu. Więcej informacji na stronie internetowej www.cloos.pl/seminaria.

Powiązane firmy

Reklama

Program
11:00 - 11:15 Powitanie, wprowadzenie
11:15 – 12:00 Robot Cloos QRC 290 – nowe ekonomiczne rozwiązanie do automatyzacji procesów spawania
12:00 - 12: 40 Destaco – chwytaki, zaciski i indeksry - nowe rozwiązania dla firm integratorskich i do budowy maszyn
12:40 - 13:00 Przerwa kawowa
13:00 – 13:40 Wieloosiowy napęd Baumüller z technologią jednego przewodu do wszystkiego
13:40 - 14:20 Znakowanie przemysłowe i identyfikacja – rozwiązania do integracji na liniach przemysłowych
14:20 – 15:00 Lunch
15:00 – 16:00 Wizyta w Muzeum Motoryzacji

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Źródło: Cloos

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama