Rusza seminarium poświęcone technologii laserów włóknowych

Reklama
Reklama

Seminarium będzie doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy z tematyki technologii laserów włóknowych.

Firma IPG Photonics organizuje seminarium poświęcone technologii laserów włóknowych, koncepcji ich budowy oraz szczegółów technicznych. Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie to okazja do wysłuchania referatów przedstawiających fakty dotyczące tej nowoczesnej technologii. Nie zabrakinie również przykładów zastosowania tej technologii w praktyce przemysłowej w Polsce. Referaty zostały przygotowane przez przedstawicieli jednostek badawczych, uczelni technicznych, użytkowników i integratorów wykorzystujących technologię laserów włóknowych.

Reklama

Spotkanie odbędzie się w dniu 17.09.2015 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym na terenie kampusu Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Powiązane firmy

Reklama

Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama