Seco/Warwick wspiera amerykańskiego producenta

Seco/Warwick wspiera amerykańskiego producenta Seco/Warwick

Seco/Warwick dostarczy do amerykańskiego Partnera dwie identyczne linie ciągłe CAB do lutowania aluminiowych wymienników ciepła tj. chłodnic baterii. Urządzenia będą pracować w Meksyku i Hiszpanii, a dzięki nim Partner rozszerzy portfolio produktowe.

Linie ciągłe CAB służą do lutowania w atmosferze ochronnej aluminium między innymi wymienników ciepła. Rozwiązania takie pracują u czołowych producentów części samochodowych są wykorzystywane do masowej produkcji m.in. chłodnic akumulatorów.
 
Pierwszy na świecie piec CAB dostarczyliśmy 40 lat temu na rynek amerykański. Dziś te urządzenia pracują na wszystkich kontynentach. W samych Chinach jest ich kilkadziesiąt. Jeśli chodzi o ten kontrakt to ciekawa była droga Partnera do decyzji zakupowej. Od kilku lat wspieraliśmy tego klienta w nauce technologii CAB, której do tej pory nie stosował w swoich zakładach. Dzięki próbom na naszym piecu R&D CAB w Polsce, prezentowaliśmy proces oraz umożliwialiśmy lutowania prototypów. To z kolei pomogło klientowi w otrzymaniu zamówienia na produkcję chłodnic baterii. Sprzedane linie CAB będą pierwszymi tego typu urządzeniami w fabrykach klienta – tłumaczy Piotr Skarbiński, Wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w Grupie Seco/Warwick.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Strategiczna współpraca otwiera nowe perspektywy

Seco/Warwick ceni długofalowe kooperacje i bardzo docenia, gdy klient zgłasza się z następnymi potrzebami. Partnerstwo i wzajemne zaufanie to fundament ponad 20-letniej współpracy z branżą motoryzacji. Tym razem kontrakt poprzedzony był testami w laboratorium R&D, które zaowocowały rozszerzeniem portfolio i oferty Partnera.
 
Przewagą konkurencyjną jest możliwość i chęć wspierania klientów w procesie wdrażania nowych technologii. Dzięki temu zyskujemy ich zaufanie i zapewniamy im minimalizację ryzyka. Ponieważ klienci często do nas wracają rozbudowując swoje działy lutowania aluminium, również w tym wypadku sądzę, że otworzyliśmy okno na kolejne potencjalne zamówienia. Dostarczymy 2 linie CAB na dwa różne kontynenty, ale w mojej ocenie to dopiero początek współpracy – powiedział Maciej Stempniewicz, Zastępca Dyrektora Zakładu ds. Sprzedaży CAB Furnaces Team.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę