SSI Schaefer zaprasza na swoje wirtualne stoisko

SSI Schaefer
Reklama
Reklama

Z powodu odwołania targów LogiMAT 2020 firma SSI Schaefer uruchomiła wirtualne stoisko, dając tym samym swoim klientom oraz zainteresowanym firmom możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami produktowymi dla logistyki magazynowej.

Utrzymujemy kontakt z klientami i jesteśmy przekonani, że wirtualne stoisko na naszej stronie internetowej z różnymi opcjami dialogu jest świetną alternatywą dla naszych klientów, partnerów i zainteresowanych firm – mówi Enrico Gazzano, wiceprezes ds. marketingu globalnego w SSI Schaefer.

Reklama

Wirtualne stoisko skupia się na produktach i koncepcjach zrównoważonej i zorientowanej na przyszłość intralogistyki. W segmencie komisjonowania SSI Schaefer prezentuje manualne i w pełni zautomatyzowane rozwiązania, takie jak robotyka komisjonowania, przenośnik podwieszany SSI Carrier do handlu e-commerce i zastosowań wielokanałowych, a także pionowy regał windowy LOGIMAT wyposażony w LOGISAFEPICK, który umożliwia komisjonowanie w 100% bezbłędne.

Prezentowana jest również szeroka gama oprogramowania logistycznego SSI Schaefer od WAMAS do SAP. Oprogramowanie jest dostępne jako samodzielne lub zintegrowane z systemem logistycznym.

>>Odwiedź wirtualne stoisko firmy SSI Schaefer<<

Powiązane firmy

Reklama

 

Źródło: SSI Schaefer

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama