Targi TRANSEXPO zgodnie z planem

Reklama
Reklama

Ośrodki targowe powoli przymierzają się wszczęcia działalności i organizacji na jesieni wydarzeń targowych. 21-23 października br. odbędą się XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO.

Jak podkreślają organizatorzy, prace związane z organizacją tego wydarzenia przebiegają zgodnie z planem. Żaden z potwierdzonych na początku marca wystawców nie zrezygnował z udziału w wystawie.

Reklama

Kluczowe znaczenie podczas targów będą miały kwestie bezpieczeństwa wystawców oraz zwiedzających. Targi Kielce, jako członek Polskiej Izby Przemysłu Targowego, pozostają w kontakcie z minister rozwoju, premier Jadwigą Emilewicz oraz przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia. Wszystkie ustalenia dotyczące ewentualnych zakazów i nakazów będą podawane na bieżąco.

Zagadnienia dotyczące życia i zdrowia uczestników targów traktowane są priorytetowo, jednocześnie warto zwrócić uwagę, że to właśnie udział w tego typu wydarzeniach może być kołem zamachowym odrodzenia gospodarki Polski, jak również innych krajów.

Reklama

Źródło: Targi Kielce

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama