VI edycja konferencji Fiber Laser Days 2019

IPG Photonics
Reklama
Reklama

25 lat innowacji IPG sprawiło, że firma stała się pionierem w rozwoju i sprzedaży laserów włóknowych. Kolejna edycja konferencji to możliwość wymiany doświadczeń oraz prezentacji innowacyjnych rozwiązań w zakresie spawania, znakowania, druku 3D oraz czyszczenia laserowego.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele jednostek badawczych, uczelni technicznych oraz użytkownicy i integratorzy wykorzystujący technologię laserów włóknowych w przemyśle.

Reklama

Harmonogram konferencji obfituje w liczne referaty przedstawiające fakty dotyczące nowoczesnej technologii. Systemy laserowe do spawania, cięcia i mikroobróbki czy spawanie stali odpornych na korozję metodą hybrydową - to tylko niektóre najciekawsze tematy. Firma SolarisLaser zaprezetuje m.in. SolarJet – nową platformę urządzeń do ultraszybkiego znakowania i kodowania wyrobów.

W programie przewidziany jest również pokaz spawania laserowego na Wieloosiowym Systemie do spawania MultiAxis. Konferencja odbędzie się w dniu 26.09.2019 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: IPG Photonics

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama