Warsztaty INDUSTRY NEXT

Warsztaty INDUSTRY NEXT Grupa MTP

Warsztaty INDUSTRY NEXT to praktyczne prezentacje i możliwości wykorzystania najnowszych technologii w przedsiębiorstwach z branży przemysłowej. Program warsztatów powstaje przy wsparciu Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego. Warsztaty odbędą się w drugim dniu Kongresu INDUSTRY NEXT 1 czerwca 2022 r.

Kongres potrwa od 31 maja do 1 czerwca. W pierwszym dniu odbędą się panele dyskusyjne, natomiast drugi dzień będzie okazją do wzięcia udziału w praktycznych warsztatach INDUSTRY NEXT. Wskażą one możliwości wykorzystania najnowszych technologii w przedsiębiorstwach z branży przemysłowej. Program warsztatów powstaje przy wsparciu strategicznych partnerów: Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego pod wspólnym „szyldem”: EDIH HPC4Poland – DIGITAL TRANSFORMATION OF INDUSTRY. 

odbiór zaproszenia

Eksperci zaprezentują narzędzia i przykłady wdrożeń „cyfrowych bliźniaków” w branży automotive i produkcji maszyn. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć wiedzę i kompetencje oraz poznać praktyczne rozwiązania z obszaru sztucznej inteligencji, Internetu rzeczy i technologii wspierających digitalizację przemysłu wraz z możliwościami dofinansowania transformacji cyfrowej.

Żeby wziąć udział w warsztatach, należy się wcześniej zarejestrować.

>>Zobacz szczegóły warsztatów INDUSTRY NEXT i zarejestruj się<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę