Bezpłatne szkolenie online igus

Bezpłatne szkolenie online igus igus

Uczestnicy wrześniowego szkolenia dowiedzą się, dlaczego bębny, firany kablowe i szynoprzewody warto zamienić na prowadniki kablowe. Szkolenie odbędzie się online 27 września 2023 r. o godz. 11.00.

Bębny, firany, szynoprzewody vs prowadniki kablowe – który system wybrać?

W przypadku długich przesuwów — na przykład w przemyśle transportu towarów masowych lub dźwigowym — jako zasilanie można wykorzystać tak zwane bębny kablowe z napędem elektrycznym lub sprężynowym. 

Wąskie, kompaktowe przestrzenie i szybki ruch, na przykład w układarkach, są powszechnymi scenariuszami użycia szynoprzewodów

Powiązane firmy

igus Polska Sp. z o.o.

Z kolei w systemie firanek kablowych, przewody są mocowane na końcu przesuwu, a pętle przewodowe są ciągnięte przez wózek do końca.

igus zaprasza na bezpłatne szkolenie, podczas którego przedstawione zostaną prowadniki kablowe jako alternatywa dla bębnów, firan oraz szynopzrewodów.

Źródło: igus
 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę