Darmowy webinar firm Automatech i ABB

Darmowy webinar firm Automatech i ABB ABB

Grupa ABB specjalizuje się w produktach i systemach dla energetyki, poczynając od dostaw dla elektrowni zawodowych, poprzez całą infrastrukturę elektroenergetyczną, aż po osprzęt elektroinstalacyjny do użytku domowego. Oferta dla automatyki, w tym roboty, napędy, przekształtniki, falowniki, prostowniki czy aparatura kontrolno-pomiarowa, zwiększają produktywność w dyskretnych systemach przemysłowych oraz ciągłych procesach produkcyjnych, poprawiając efektywność energetyczną i zmniejszając wpływ działalności produkcyjnej na środowisko. Działania firmy ABB mają też wymiar edukacyjny. Przykładem tego może być najnowszy webinar.

ABB zaprasza na wspólny webinar firm Automatech – integratora systemów, oraz ABB – producenta robotów i cobotów. Webinar zatytułowany „Bezpieczeństwo robotów współpracujących ABB – sprawna integracja Automatech” odbędzie się 14 października 2021, w godz. 11.00–12.10​​​. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. tego, w jaki sposób efektywnie integrować roboty i coboty w przemyśle, czym jest pomiar siły cobota i dlaczego warto go przeprowadzić, a także poznają odpowiedź na pytanie, dlaczego roboty współpracujące są coraz częściej wybierane przez klientów. Porozmawiają też o bezpieczeństwie cobotów (safety risk assesment) oraz wezmą udział w krótkim pokazie nowości produktowej ABB – robota współpracującego GoFa.

Webinar będzie prowadzony w j. polskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak konieczna jest rejestracja.

Źródło: ABB

 

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę