Firma ifm electronic laureatem plebiscytu „Gazele Biznesu”

ifm
Reklama
Reklama

28 stycznia 2016 roku w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach firma ifm electronic została laureatem plebiscytu "Gazele Biznesu".

"Gazele Biznesu" to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, które dzięki rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W rym roku w gronie laureatów znalazła się firma ifm electronic. Podczas uroczystej gali, nagrodę wręczaną przez "Puls Biznesu" odebrała prezes zarządu polskiego oddziału firmy Aleksandra Banaś.

Reklama

- Otrzymane wyróżnienie jest dla nas bardzo cenne, gdyż stanowi odzwierciedlenie niesłabnącej pozycji lidera na rynku automatyki przemysłowej. To docenienie ciężkiej pracy teamu ifm oraz zaufania, jakim darzą nas Klienci od wielu lat.

Powiązane firmy

Reklama

I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group takie jak "Puls Biznesu".

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama