ifm electronic Sp. z o.o.
ifm electronic Sp. z o.o.

ifm electronic Sp. z o.o.

Węglowa 7, 40-105 Katowice, PL

http://www.ifm.com/pl/pl/

Reklama
Reklama

O FIRMIE

ifm electronic to producent najnowocześniejszych rozwiązań dla Przemysłu 4.0. Należy do światowych liderów na rynku czujników. Technologia ifm jest wykorzystywana w wielu rodzajach instalacji w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Wśród kluczowych odbiorców firmy znajdują się koncerny samochodowe, potentaci w przemyśle spożywczym, stalowym, metalurgicznym, w budownictwie, rolnictwie, leśnictwie, energetyce wiatrowej, pojazdach komunalnych, a także urządzeniach portowych i dźwigowych.

ifm electronic zatrudnia obecnie blisko 7 tys. najwyższej klasy specjalistów na całym świecie. Posiada fabryki w Niemczech, USA, Singapurze, Polsce i Rumunii.

Oferta

ifm electronic specjalizuje się w produkcji czujników do pozycjonowania i do mediów płynnych, jak również systemów automatyki przemysłowej. Oferta firmy obejmuje prawie 8 tys. artykułów. Są wśród nich m.in. czujniki kontroli ruchu, czujniki procesowe, systemy identyfikacji i przetwarzania obrazu oraz monitorowania warunków pracy, iO-Link, systemy do maszyn mobilnych, a także szeroki wybór akcesoriów oraz oprogramowania. Gwarantuje to klientom szeroki wybór kompatybilnych produktów. Dzięki temu mają do dyspozycji zawsze niezawodne rozwiązania - począwszy od pojedynczych czujników z różnorodnymi akcesoriami, a skończywszy na kompletnych systemach automatyki.

Produkowane przez ifm electronic czujniki posiadają unikalną trwałość i niezawodność. Przechodzą specjalne testy, badające je do kresu wytrzymałości. Daje to pewność, że nie zawiodą swoich użytkowników. Zdecydowana większość oferowanych przez firmę produktów - 70% - jest konstruowana i produkowana w Niemczech.