ifm electronic Sp. z o.o.
ifm electronic Sp. z o.o.

ifm electronic Sp. z o.o.

ul. Węglowa 7, 40-105 Katowice, PL

http://www.ifm.com/pl/pl/

O FIRMIE

Polski oddział ifm swoją działalność rozpoczął w lipcu 2004 r. w Katowicach. Tworzona na początku przez zaledwie 4 osoby firma córka zatrudnia dziś ponad 30 osób i stale rozwija się na polskim rynku automatyki przemysłowej. ifm w Polsce to nie jedynie sprzedaż produktów, ale także fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny oraz szkolenia dostosowane do potrzeb klientów – wszystko po to, by mogli otrzymać najlepsze produkty i cieszyć się najlepszą możliwą obsługą.

Jedną z wielu mocnych stron ifm jest szeroka gama produktów, która nie tylko zawiera rozwiązania standardowe, ale również specyficzne, dostosowane do potrzeb indywidualnych odbiorców. ifm opracowuje, produkuje i sprzedaje czujniki, sterowniki, oprogramowanie i systemy do automatyki przemysłowej i digitalizacji na całym świecie.

Pomiary, sterowanie i przetwarzanie – w dziedzinie pionierskich technologii automatyki i digitalizacji, grupa ifm jest zarówno pionierem, jak i partnerem. Przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje m.in. czujniki kontroli ruchu, czujniki procesowe, systemy identyfikacji i przetwarzania obrazu oraz monitorowania warunków pracy, IO-Link, systemy do maszyn mobilnych, a także szeroki wybór akcesoriów oraz oprogramowania.

Oferta ifm obejmująca ponad 10.000 artykułów gwarantuje szeroki wybór kompatybilnych produktów odpowiednich dla wielu różnych branż. Dzięki temu klienci zawsze zyskują niezawodne rozwiązania – począwszy od pojedynczych czujników z różnorodnymi akcesoriami, na kompletnych systemach automatyki i oprogramowaniu skończywszy.

Produkowane przez ifm electronic czujniki posiadają unikalną trwałość i niezawodność. Przechodzą specjalne testy, badające je do kresu wytrzymałości. Daje to pewność, że nie zawiodą swoich użytkowników.

Informacje firmowe