Darmowy webinar: Poprawa efektywności i dostępności maszyn

Analiza maszyn w czasie rzeczywistym w oparciu o wibrodiagnostykę, zbieranie istotnych informacji oraz zarządzanie parkiem maszynowym w oparciu o nowoczesne technologie. To tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone przez ekspertów ifm electronic, podczas webinaru organizowanego 19 maja. Rejestracja na wydarzenie już jest dostępna.

Wydarzenie odbędzie się 19 maja 2020 r. o godzinie 10. Czas trwania to 90 minut. W trakcie spotkania on-line będzie można między innymi poznać zagadnienia dotyczące analizy poprawy efektywności i dostępności maszyn. Panel będzie prowadzony przez ekspertów ifm electronic, wśród których znaleźli się: Marek Maciejewski, Senior Sales Engineer, Systems and IoT, oraz Krzysztof Gut, Inżynier Projektu.

Powiązane firmy

Spotkanie zostało podzielone na dwie części. W pierwszej, na temat wibrodiagnostyki, będzie można poznać przykładowe usterki i awarie maszyn oraz potencjalne wykryte nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu. Drugi fragment wydarzenia obejmie zarządzanie parkiem maszynowym w oparciu o aktualny stan, planowanie prac remontowych i przykładowe integracje systemowe.

Źródło: ifm electronic

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę