Fuchs Group z nagrodą Global Transition Award 2023

Fuchs Group z nagrodą Global Transition Award 2023 Fuchs Group

Firma Fuchs Group otrzymała nagrodę Global Transition Award 2023, przyznawaną przez Handelsblatt we współpracy z partnerem naukowym right.

Kapituła nagrody uznała Fuchs za jedną z pionierskich firm, których strategia klimatyczna napędza przejście na gospodarkę zgodną z normą 1,5°C. Szczególne uznanie zyskały kompleksowe raporty firmy dotyczące wszystkich podobszarów emisji, a także ambitny cel ograniczenia emisji bezpośredniej i pośredniej.

Do 2040 r. Fuchs Group chce stać się firmą o zerowej emisji netto. Ten oparty na podstawach naukowych cel jest wspierany przez ścisłą współpracę na poziomie globalnym i lokalnym. Aby to osiągnąć, firma intensywnie inwestuje w badania i rozwój, defosforyzację i innowacyjne rozwiązania, a także osadza zmiany w kompleksowym procesie strategicznym, który koncentruje się również na zmianach kulturowych w firmie.

Powiązane firmy

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Źródło: Fuchs Group

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę