Fuchs Group z nagrodą Global Transition Award 2023

Fuchs Group z nagrodą Global Transition Award 2023 Fuchs Group

Firma Fuchs Group otrzymała nagrodę Global Transition Award 2023, przyznawaną przez Handelsblatt we współpracy z partnerem naukowym right.

Kapituła nagrody uznała Fuchs za jedną z pionierskich firm, których strategia klimatyczna napędza przejście na gospodarkę zgodną z normą 1,5°C. Szczególne uznanie zyskały kompleksowe raporty firmy dotyczące wszystkich podobszarów emisji, a także ambitny cel ograniczenia emisji bezpośredniej i pośredniej.

Do 2040 r. Fuchs Group chce stać się firmą o zerowej emisji netto. Ten oparty na podstawach naukowych cel jest wspierany przez ścisłą współpracę na poziomie globalnym i lokalnym. Aby to osiągnąć, firma intensywnie inwestuje w badania i rozwój, defosforyzację i innowacyjne rozwiązania, a także osadza zmiany w kompleksowym procesie strategicznym, który koncentruje się również na zmianach kulturowych w firmie.

Powiązane firmy

Źródło: Fuchs Group

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę