Fuchs po raz drugi uhonorowany nagrodą "DMG Mori Partner Award 2023"

Fuchs po raz drugi z nagrodą "DMG Mori Partner Award 2023" Fuchs Group

Oprócz otrzymania przez Fuchs prestiżowej nagrody partnerskiej od DMG Mori, obie firmy celebrują również dziesiątą rocznicę partnerstwa.

W 2021 roku DMG Mori po raz pierwszy uhonorowało największego na świecie niezależnego dostawcę rozwiązań w zakresie smarowania, firmę Fuchs SE, nagrodą "DMG Mori Partner Award". W tym roku nagroda powędrowała do Fuchs po raz drugi. Fuchs wielokrotnie wyznaczała standardy w swoim wieloletnim uczestnictwie w programie partnerskim DMG Mori Qualified Products (DMQP), który zrzesza dostawców optymalnych rozwiązań w zakresie komponentów maszyn, urządzeń peryferyjnych i akcesoriów. Fuchs niezawodnie dostarcza wysokiej jakości wysokowydajne środki smarne, które są precyzyjnie dostosowane do potrzeb DMG Mori, a tym samym zapewnia aktywną obsługę i wsparcie sprzedaży dla klientów DMG Mori na całym świecie.

Powiązane firmy

DMG MORI Polska Sp. z o.o.
Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

CEO Grupy Fuchs Stefan Fuchs, Susanne Heirich, członek zarządu Fuchs Lubricants Germany i Global Key Account Manager Jens Tempel odebrali nagrodę z rąk prezesa DMG Mori dr Masahiko Mori, CEO DMG Mori AG Alfreda Geißlera i CPO DMG Mori AG Timo Rickermanna, podczas "DMG Mori Open House" 25 stycznia 2024 r. odbywającego się w Pfronten w Niemczech.

Fuchs po raz drugi uhonorowany nagrodą "DMG Mori Partner Award 2023" zdjęcie w treści artykułu

Naszym wspólnym celem było i jest wyznaczanie standardów w dziedzinie rozwiązań smarowniczych dla obrabiarek poprzez rozwój innowacyjnych produktów. Udało nam się sprawić, że każdy środek smarny w maszynie DMG Mori jest doskonale dostosowany do jej potrzeb, co oznacza jeszcze lepszą wydajność i bardziej zrównoważony rozwój dla klientów. Wszyscy na tym korzystają: DMG Mori jako wiodący producent obrabiarek, Fuchs jako producent środków smarnych, a najbardziej nasi wspólni klienci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego szczególnego uznania dla naszej partnerskiej współpracy – powiedział Stefan Fuchs podczas ceremonii wręczenia nagród.

Firma Fuchs zawsze była dla nas cennym partnerem, z którym z powodzeniem opanowaliśmy wyzwania i osiągnęliśmy wspólne cele. Wysokiej jakości środki smarne Fuchs pomogły utrzymać niezawodną i płynną pracę naszych maszyn. W imieniu całego kierownictwa DMG Mori chciałbym podziękować zespołowi Fuchs za wyjątkową współpracę w ciągu ostatniej dekady. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację tego udanego partnerstwa w nadchodzących latach Alfred Geißler, CEO DMG Mori AG.

Fuchs jest partnerem technologicznym DMG Mori od 2014 r., a od 2019 r. oficjalnie uczestniczy w programie partnerskim DMG Mori Qualified Products (DMQP) w zakresie środków smarnych. Jako certyfikowany partner DMQP, Fuchs dostarcza środki smarne dostosowane do maszyn i procesów DMG Mori, takie jak chłodziwa i oleje do obróbki metali, środki czyszczące i antykorozyjne oraz smary. Partnerstwo technologiczne między obiema firmami rozpoczęło się od projektów w Chinach i było stopniowo rozszerzane na inne rynki. Obecnie partnerzy działają w 41 krajach na całym świecie. Fuchs i DMG Mori wspólnie opracowują nowe rozwiązania i usługi smarowania dla obrabiarek, aby przyspieszyć cyfryzację procesów produkcyjnych oraz monitorowanie stanu maszyn i systemów. Te holistyczne rozwiązania zapewniają potrójnie bezpieczny łańcuch dostaw: globalnie, lokalnie i w przyszłości.

W Polsce założenia Partnerstwa realizowane są od 2019 roku poprzez pracę zespołu ekspertów Fuchs Polska od kompleksowego zarządzania gospodarką smarowniczą w należącym do DMG Mori zakładzie Famot Pleszew.

Źródło: Fuchs

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę