Kolejna edycja e-Seminarium 4.2 Obróbki Cieplnej Metali i Metalurgii

Kolejna edycja e-Seminarium Obróbki Cieplnej 4.2 SECO/WARWICK

Pod patronatem SECO/WARWICK – światowego lidera w dziedzinie technologii obróbki cieplnej – w dniach 27-29 września 2022 r. odbędzie się 3. wirtualne spotkanie w branży międzynarodowych specjalistów.

SECO/WARWICK i partnerzy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem – na całym świecie i.... za darmo! Uznani liderzy technologii i profesjonaliści będą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem on-line. Możesz być częścią tego wirtualnego forum!

To nie jest tylko kolejne webinarium, kolejna seria nudnych wykładów on-line; to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń branżowych, spotkanie praktyków i naukowców, zbliżenie biznesu i nauki w czasach, w których żyjemy. Świat obróbki cieplnej i metalurgii spotyka się teraz w sieci połączeń, zależności i wpływów na platformie B2B prowadzonej przez Grupę SECO/WARWICK.

Powiązane firmy

Poznasz technologię, poszerzysz swoje horyzonty i wiedzę, wymienisz doświadczenia i poglądy, porozmawiasz o biznesie dziś i jutro, omówisz branżę i wyzwania przed nią stojące oraz połączysz się ze światem w zaciszu własnego domu lub biura.

>>Dowiedz się więcej o wydarzeniu i zarejestruj się na nie<<

źródło: SECO/WARWICK 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę