Niezawodne automaty tokarskie

Niezawodne automaty tokarskie APX Technologie

Seria SW-II to odpowiedź na większe wymagania stawiane dla obrabiarek modelu SW. Automaty tokarskie oferowane przez Goodway nadają się idealnie do produkcji masowej i wieloseryjnej. Zespół sterowanych osi pozwala na skomplikowaną obróbkę detali z pręta. Tokarki SW-II zapewniają wysoka jakość wykonania dzięki czemu cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów.

To połączenie w jednej tokarce SWISS wysokiej prędkości oraz maksymalnej wydajności. System narzędziowy ma możliwość elastycznego wyboru użycia osi C lub Y2 w zależności od aktualnych potrzeb obróbczych. Automaty tokarskie serii SW-II mają do 9 sterowanych osi.

Tokarka

Nowa, ulepszona konstrukcja odlewu korpusu obrabiarki pozwala na zwiększenie nawet do 20% możliwości obróbczych. Duży, ruchomy, panel dotykowy sterowania, zapewnia wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo dla operatora. Wybór obrabiarek Goodway modeli SW-20II i SW-32II jest najlepszym rozwiązaniem do obróbki wielkoseryjnej.

Tabelka

Kompletny system opraw narzędziowych pozwala na pełne wykorzystanie maszyny w różnych procesach obróbczych takich jak:

* frezowanie obwiedniowe,
* frezowanie kanałków frezem tarczowym,
* łuszczenie gwintów,
* toczenie sześciokątów,
* wiercenie i frezowanie z głowicą kątową.

Źródło: APX Technologie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę