Nowa oferta w katalogu „World Wide Work by Mewa” 2017/2018

Mewa
Reklama
Reklama

Od 1 września dostępny jest nowy katalog „World Wide Work by Mewa” na sezon 2017/2018. Katalog markowych produktów bhp oferuje szeroki wybór artykułów przeznaczonych dla świata pracy i tym samym stanowi doskonałe uzupełnienie usług firmy, będącej ekspertem w zakresie środków ochrony indywidualnej i jednocześnie usługodawcą w obszarze tekstyliów przemysłowych.

Duży wybór marek we wszechstronnym pakiecie
W nowym katalogu, liczącym 375 stron, klienci znajdą wszystko, co jest niezbędne w zakładzie i w warsztacie: począwszy od wyposażenia ochronnego, takiego jak rękawice i buty ochronne, poprzez kurtki polarowe, aż po środki chroniące skórę. Asortyment, przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, ponownie został powiększony i obejmuje ponad 1600 artykułów. Również różnorodność marek artykułów oferowanych w katalogu jest większa: pojawiły się takie marki jak m. in. Dike, Dunlop czy Fristad Kansas.

„World Wide Work by Mewa” to coś więcej niż tylko katalog służący do składania zamówień. Odzwierciedla on kompetencję firmy Mewa w zakresie doradztwa w zakresie kompleksowej ochrony pracy: objaśnienia klas bezpieczeństwa, pomoce takie, jak np. „wyszukiwarka rękawic“, piktogramy i grafiki dotyczące różnych obszarów zagrożeń - dokładnie wskazują drogę w gąszczu środków ochrony osobistej i ułatwiają wyszukanie odpowiedniego produktu. Wybór rozmiarów jest bardzo szeroki, również dobór kolorów nie jest przypadkowy – są one dostosowane do możliwości kombinacji z odzieżą roboczą, którą można wynająć w firmie Mewa.

- Katalog „World Wide Work by Mewa” stanowi uzupełnienie oferty odzieży zawodowej - proponowanej w systemie wynajmu - o dostosowane do niej artykuły bhp, które można zakupić, korzystając z katalogu. Tym samym zawsze jesteśmy w stanie odpowiednio doradzić naszym klientom i zaoferować im kompletne wyposażenie - wyjaśnia Margharet Feldgiebel, kierująca działem artykułów bhp w firmie Mewa.

Reklama

Stylowe zakupy
Jakie rękawice mam dobrać do jakich czynności? Jak znajdę prawidłowe buty robocze dla moich pracowników? Czy do moich spodni-ogrodniczek będę mógł dobrać jakąś czapkę na zimę? Katalog prowadzi klienta poprzez asortyment w niezwodny sposób, oferując odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące środków ochrony pracy. W oparciu o zasadę kompletności, artykuły prezentowane są w wielu modnych kombinacjach, stanowiących przykłady zaczerpnięte ze w świata pracy. Można je szybko odnaleźć w katalogu, dzięki odnośnikom do odpowiednich stron. Jeśli natomiast klient chciałby zaopatrzyć zamówiony produkt w logo swojej firmy, również może zamówić taką usługę.

>>Katalog można zamówić na stronie firmy Mewa<<
 

Źródło: Mewa

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama