Prestiżowe wyróżnienie dla Krakowskiego Parku Technologicznego

Krakowski Park Technologiczny z prestiżowym wyróżnieniem Krakowski Park Technologiczny

Po raz pierwszy w historii Krakowski Park Technologiczny otrzymał nagrodę przyznawaną przez fDi Intelligence, część Financial Times Ltd., w dziedzinie specjalnych stref ekonomicznych na całym świecie. KPT został najlepszą strefą w Europie w kategorii Industrial Champion.

Nagrody Industrial Champion, przyznane po raz pierwszy w tym roku, to ukoronowanie najlepszych na świecie stref dla zakładów produkcyjnych.

Jestem bardzo dumny z tej nagrody. Nagroda „fDi Intelligence: Global Free Zones of the Year” jest prestiżowym wyróżnieniem, które może przyciągnąć uwagę inwestorów i firm, zachęcając je do rozważenia inwestycji w danym kraju, który został uznany za wiodący w dziedzinie specjalnych stref ekonomicznych – komentuje Tadeusz Zaremba, prezes zarządu KPT.

W tegorocznym rankingu nie zabrakło nagradzanych już od kilku lat polskich stref, które trafiły do pierwszej dziesiątki najlepszych stref na świecie: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna znalazła się na czwartym miejscu, a Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna na dziesiątym. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że i my dołączyliśmy do tego prestiżowego grona.

Źródło: Krakowski Park Technologiczny

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę