Remmert przedstawia kompleksowe rozwiązania przepływu materiałów

Remmert

Tegoroczne targi Blachexpo 2019 odbywające się w Stuttgarcie będą gościć wiele wartościowych wystawców. Remmert zaprezentuje kompleksowe rozwiązania przepływu materiałów, które mogą być rozbudowywane modułowo wraz z rosnącymi potrzebami produkcyjnymi klientów. 

Jako producent związany z przemysłem metalowym, Remmert od zawsze dąży do zapewnienia swoim klientom niezawodnych rozwiązań i maksymalnego bezpieczeństwa inwestycji. Na swoim stoisku targowym producent wskaże jak można osiągnąć wymierny wzrost produktywności, dzięki wprowadzeniu niezależnych od producenta systemów automatyzacji przetwarzania blachy. Zapewniają one maksymalną elastyczność za sprawą swojej modułowej konstrukcji.

Modułowa rozbudowa odpowiedzią na wzrost produktywności

Modułowa budowa standardowych komponentów Remmert umożliwia tworzenie z nich różnorodnych kombinacji i tym samym, dostosowanie przepływu materiałów do potrzeb klientów. To przewaga, która zapewnia elastyczność i niezależność od producenta. Dodatkową zaletą jest swoboda konfigurowania poszczególnych procesów. Dzięki modułom, każdy system może zostać szybko i łatwo rozbudowany. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą sprostać rosnącej dynamice produkcji oraz odpowiednio przygotować się na przyszłość. Podstawową zasadą wszystkich rozwiązań firmy Remmert jest przy tym szerokie spojrzenie na cały proces, co pozwala na optymalizację efektywności.

- Nasz asortyment produktów obejmuje zarówno systemy magazynowe oszczędzające przestrzeń, jak i automatyzację, która pozwala zwiększyć wydajność, a także oprogramowanie - wyjaśnia Paweł Zieliński, dyrektor generalny Remmert w Europie Wschodniej. - Zapraszamy specjalistów do dyskusji o nadchodzących wyzwaniach w sektorze przetwarzania blach oraz wspólnego wypracowania optymalnych rozwiązań – zgodnie z naszą dewizą “we make material flow”.

Źródło: Remmert

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę