Robo Challenge – zbliża się druga edycja

Robo Challenge
Reklama
Reklama

Robo Challenge to profesjonalne zawody w programowaniu robotów oraz tworzeniu stanowisk zrobotyzowanych. Tegoroczna, druga już edycja tego wydarzenia odbędzie się 21-22 września we wrocławskim kompleksie Hali Stulecia.

Zawodom towarzyszyć będzie konferencja w całości poświęcona zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.

Reklama

#RC2022 to doskonała okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w tym zakresie. Na miejscu będzie można spróbować swoich sił, a także poznać działania najnowszych systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wymiany narzędzi, napędowych i innych.

Eksperci biorący udział w wydarzeniu doradzą oraz udzielą wsparcia w zakresie budowy i działania stanowisk zrobotyzowanych czy wspierających procesy elementów automatyki. Pomogą też dokonać właściwej analizy procesów pod kątem potencjalnego wdrożenia czy zwrotu z inwestycji.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama