Robo Challenge – zbliża się druga edycja

Robo Challenge – zbliża się druga edycja Robo Challenge

Robo Challenge to profesjonalne zawody w programowaniu robotów oraz tworzeniu stanowisk zrobotyzowanych. Tegoroczna, druga już edycja tego wydarzenia odbędzie się 21-22 września we wrocławskim kompleksie Hali Stulecia.

Zawodom towarzyszyć będzie konferencja w całości poświęcona zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.

#RC2022 to doskonała okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w tym zakresie. Na miejscu będzie można spróbować swoich sił, a także poznać działania najnowszych systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wymiany narzędzi, napędowych i innych.

Eksperci biorący udział w wydarzeniu doradzą oraz udzielą wsparcia w zakresie budowy i działania stanowisk zrobotyzowanych czy wspierających procesy elementów automatyki. Pomogą też dokonać właściwej analizy procesów pod kątem potencjalnego wdrożenia czy zwrotu z inwestycji.

A wszystko to na jednym, żywym organizmie działającym w duchu Przemysłu 4.0 i specjalnie przygotowanej ścieżce zadań oraz stanowisk zrobotyzowanych.

>>Zobacz więcej nt. drugiej edycji Robo Challenge<<

Źródło: Robo Challenge

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę