Warsztaty „Ulga na robotyzację i analiza opłacalności inwestycji”

Ulga na robotyzację i analiza opłacalności inwestycji DBR77

Ulga na robotyzację ma na celu wsparcie rozwoju automatyzacji procesów technologicznych w polskich przedsiębiorstwach. Jej celem jest stworzenie tzw. fabryk przyszłości, w których stosuje się automatyzację i zaawansowaną analitykę dążąca do np. poprawy bezpieczeństwa pracowników czy szybszej reakcji na zmiany wielkości popytu.

Jakie podmioty są uprawnione do uzyskania ulgi? Jaka jest jej wysokość? Jakie są sposoby jej obliczenia? Na te pytania odpowiedzą eksperci z DBR77 podczas warsztatów przygotowanych specjalnie dla uczestników targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich osób i firm (produkcyjnych i integratorskich), które chcą poznać metody i narzędzia zarówno finansowe, jak i operacyjne inwestycji w robotyzację.

Umiejętność przeprowadzenia analizy efektywności operacyjnej oraz finansowej jest niezbędna w ocenie i wyborze odpowiedniej inwestycji oraz pozwala przewidzieć, krok po kroku każdy z etapów procesów wdrożenia robotyzacji. Tak wykonana analiza pozwala również przewidzieć tzw. słabe punkty oraz odpowiednio się na nie przygotować.

odbiór zaproszenia

Podczas warsztatu, eksperci z DBR77 wskażą konkretne metody i narzędzia przygotowane z myślą o przedsiębiorcach.

>>Zobacz więcej nt. warsztatów<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę