SCHUNK Expert Days 2013

SCHUNK
Reklama
Reklama

W dniach 27-28 lutego 2013 roku w niemieckim Hausen już po raz szósty firma SCHUNK organizuje spotkanie z ekspertami dotyczące szeroko pojętej robotyki usługowej. Bogaty program seminarium obejmuje prezentacje specjalistów z całego świata związane z aktualnymi pracami badawczymi, trendami i szansami w obszarze robotyki usługowej.

Szczególny nacisk zostanie położony na takie tematy, jak:
- badania i rozwój,
- robotyka usługowa w przemyśle,
- sterowanie robotami oraz systemami chwytakowymi,
- roboty usługowe w życiu codziennym.

Reklama

Motto, które przyświeca tej szóstej już platformie wymiany doświadczeń, idealnie oddaje najnowszą sytuację na rynku robotów - Robotyka usługowa: wizja staje się rzeczywistością.

Lista uczestników seminarium, na której znajdują się eksperci Bosch, Kuka, ABB czy BMW, oraz tematy przez nich prezentowane, jasno wskazuje na fakt, iż robotyka usługowa nie należy już wyłącznie do dziedziny projektów przyszłościowych, a do konkretnych rozwiązań w przemyśle.

Reklama


Więcej informacji na temat seminarium oraz możliwość rejestracji: www.expertdays.schunk.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama