Wspólne webinary B&R i ABB

Wspólne webinary B&R i ABB B&R

Firmy ABB i B&R organizują dwa webinary, do których zaproszono wspólnych klientów (firmy Fitech oraz Unilogo), aby opowiedziały o swoich doświadczeniach z rozwiązaniami obu firm.

W warunkach silnej konkurencji, bycie po prostu dobrym już nie wystarcza. Bywa, że za brak reakcji wobec przyspieszającego rynku, trzeba zapłacić wyższą cenę niż wynikałoby to z poniesionych kosztów inwestycyjnych.

Firmy Fitech oraz Unilogo, które od lat specjalizujące się w automatyzacji procesów produkcyjnych i produkcji maszyn, opowiedzą o konkretnych projektach, które zostały zrealizowane dla przedsiębiorstw produkcyjnych, jak i zastosowanej w nich technologii.

Spotkania te zainspirują do poszukiwania rozwiązań i pomogą zrozumieć, w jaki sposób można dotrzymać kroku galopującemu rynkowi i konsumentom.

Podczas webinarów, z bezpośredniego źródła: 

  • Poznasz gotowe rozwiązania, które poprawiają wskaźniki procesów produkcyjnych, zwiększają wydajność i optymalizują procesy przy zachowaniu wysokich standardów i oszczędności kosztów;
  • Zainspirujesz się, w jaki sposób można dotrzymać kroku wyzwaniom branży;
  • Zobaczysz bieżące trendy technologiczne, w tym B&R, ABB i rozwiązania producentów maszyn;
  • Poznasz potencjalnego wykonawcę dla własnych pomysłów i potrzeb;
  • Dowiesz się o możliwościach, które możesz wdrożyć w swoim zakładzie;
  • Weźmiesz udział w sesji Q&A z przedstawicielami firm – producent maszyn, ABB, B&R.

Integralną częścią wystąpienia producentów maszyn, będzie komentarz dostawców automatyzacji i robotyki – firm B&R i ABB. W ten sposób będzie można uzyskać całościowy obraz projektu automatyzacji linii produkcyjnej – od koncepcji po komponenty i robotykę.

Studium przypadku linii produkcyjnej do produktów płynnych – produkcja na żądanie
 
Cleanline to zintegrowany system zrobotyzowanych modułów w formie kompaktowej linii produkcyjnej stworzonej zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0. Linia przynosi takim branżom, jak farmacja, kosmetyka, chemia przemysłowa zupełnie nową dynamikę, rozwiązując problem opłacalnej produkcji niskoseryjnej. Cleanline współpracuje z każdym rodzajem opakowań i zamknięć, przy kilkuminutowym czasie przezbrojenia i rozruchu. Jej producent, firma Unilogo Robotics wykorzystała do projektu koncepcję produkcji adaptacyjnej i najnowsze technologie, takie jak system transportowy ACOPOStrak i roboty ABB.

Webinar odbędzie się 16.11.2021, godz. 10:00-11:00

>>Zarejestruj się na webinar<<

Studium przypadku eliminacji montażu ręcznego w produkcji elementów przewlekanych
 
Firma Fitech zbudowała zrobotyzowane rozwiązanie do obsługi procesu formowania i montażu elementów przewlekanych. Projekt ten rozwiązuje problem rosnących kosztów siły roboczej i dużego marginesu błędów w dotychczasowym montażu ręcznym. W realizacji stacji zastosowano najnowszą technologię IIoT dla wsparcia użytkownika i zarządzania linią, w tym zarządzania zdalengo. W rezultacie maszyna THT formuje i montuje elementy o niestandardowych kształtach bez konieczności przezbrajania, przyczynia się do ogólnej poprawy wydajności procesu i obniża koszty operacyjne.

Webinar odbędzie się 25.11.2021, godz. 10:00-11:00

>>Zarejestruj się na webinar<<

Źródło: B&R Automation

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę