Wystartowała platforma robotów

Reklama
Reklama

Platforma robotów to nowy model biznesowy, którego celem jest umożliwienie dopasowania dostępnych na rynku rozwiązań robotycznych do specyficznych potrzeb klienta.

Aby było to możliwe, konieczna jest standaryzacja danych istotnych do podjęcia decyzji inwestycyjnych. Proces pracy na platformie robotów DBR77.com jest tak zorganizowany, aby finalne dopasowanie rozwiązań było optymalne.

Reklama

DBR77.com planuje stać się największą na świecie platformą robotów przemysłowych dedykowaną dla procesów produkcyjnych i opartą na subskrypcji oraz rozwiązaniu Cloud-Enabled. DBR77.com staje się innowacyjnym marketplace’m o zasięgu globalnym, którego zadaniem jest połączyć ekonomicznie, w sposób efektywny, dostawców i instalatorów robotów z konstruktorami oraz klientami. Absolutnie nowatorski dla tego sektora biznes model – Robot as a Services (RaaS), który jest wbudowany w Platformę DBR77, gwarantuje skuteczne zamówienie i wdrożenie robota na stanowisku pracy, a tym samym obniżenie bariery wejścia i kosztów serwisowych producenta.

Reklama

Źródło: DBR77.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama