Zbliżają się targi Warsaw Industry Week 2019

Warsaw Industry Week
Reklama
Reklama

Kolejna - już 4. edycja Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2019 odbędzie się w listopadzie. Targi to przede wszystkim wydarzenie o charakterze kontraktacyjnym skierowane do przedstawicieli biznesu podczas którego prezentują się wszystkie gałęzie branży przemysłowej. 

W tym roku organizatorzy spodziewają się ok. 400 wystawców, którzy zaprezentują ofertę w 6 pawilonach, na strefach tematycznych:

Reklama

• Strefa Obróbki Metali 
• Strefa Lakiernictwa 
• Strefa Robotyki i Automatyki
• Strefa Narzędzi
• Strefa Hydrauliki i Pneumatyki
• Strefa Lasery 4.0
• Strefa Oprogramowania
• Strefa Druku 3D

Już po raz trzeci wystawcy będą mogli skorzystać z dodatkowego programu Hosted Buyers – to skuteczna inicjatywa mająca na celu znalezienie nowych partnerów biznesowych i rozwój firm za granicami kraju. W ubiegłym roku w ramach programu odbyło się ponad 200 spotkań matchmaking’owych. W poprzedniej edycji targi odwiedziło 11 tyś gości. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 14 tyś zwiedzających, głównie z sektorów:

  1. Przemysł motoryzacyjny i producenci komponentów (EOM)
  2. Producenci AGD
  3. Przemysł lotniczy, stoczniowy, kolejowy
  4. Produkcja maszyn, urządzeń i narzędzi mechanicznych
  5. Produkcja i obróbka metali (stali, aluminium, frezowanie, skrawanie, konstrukcje stalowe)
  6. Producenci farmaceutyczni i kosmetyczni
  7. Mechanika precyzyjna i optyka
  8. Przemysł elektryczny i elektroniczny.
Reklama

W harmonogramie targów jest bogaty program wydarzeń towarzyszących. Odwiedzający mogą spodziewać się licznych warsztatów, prezentacji produktowych, przykładów wdrożeń i bussines case’ów. W 2019 r. podczas Głównej Konferencji „Instrumenty Przemysłu 4.0” uczestnicy poznają przykłady wdrożeń nowoczesnych technologii i innowacji w Polsce.
Na zwiedzających czekają liczne udogodnienia, takie jak bezpłatny parking, dostęp do internetu WiFi, punkty gastronomiczne. Osoby planujące dłuższy pobyt mogą skorzystać z bogatej bazy noclegowej jaką oferuje aglomeracja Warszawska.

Odbierz bilet: Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, należy wypełnić formularz. Po rejestracji na podany email zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów.

Źródło: Warsaw Industry Week

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama