3DExperience World 2022: wspólna praca nad innowacjami

3DExperience World 2022: wspólna praca nad innowacjami Pixabay

Pod hasłem „Imagine all we can achieve together”, 7 lutego, rozpocznie się konferencja 3DExperience World 2022, organizowana przez firmę Dassault Systèmes. Przez trzy dni projektanci, inżynierowie, przedsiębiorcy i zainteresowani goście będą mogli wymieniać pomysły, rozwijać nowe idee i nawiązywać kontakty z ekspertami z różnych branż i krajów. Liczne panele, sesje i warsztaty pokażą, w jaki sposób można wspólnie kreować i wdrażać innowacyjne pomysły, które kształtują świat projektowania.

Powiązane firmy

Dassault Systemès Sp. z o.o.

Podobnie jak w 2021 r. wydarzenie odbędzie się w pełni wirtualnie, aby umożliwić uczestnictwo wszystkim zainteresowanym. Dassault Systèmes udostępni własną platformę internetową, umożliwiającą łatwy dostęp z poziomu przeglądarki. Oznacza to, że keynote'y, wykłady branżowe czy briefingi produktowe będą mogły być transmitowane w zaciszu domów uczestników. Aby zapewnić, że wymiana i transfer wiedzy między uczestnikami będą efektywne również w przestrzeni wirtualnej, Dassault Systèmes udostępni także specjalne sesje breakout, warsztaty i spotkania, które zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić w nich udział wszystkim uczestnikom z całego świata. Sesje zostały podzielone na kategorie, takie jak projektowanie i inżynieria, symulacja, wytwarzanie i produkcja, zarządzanie danymi i projektami, zarządzanie CAD, executive management oraz edukacja. Tym samym stanowią szeroką ofertę dla zainteresowanych stron z różnych branż i obszarów biznesowych.

Pierwszy dzień 3DExperience World 2022 rozpoczyna się od szczególnej atrakcji: oprócz wiceprezesa i dyrektora generalnego Dassault Systèmes, Bernarda Charlèsa, oraz dyrektora generalnego SolidWorks, którym jest Gian Paolo Bassi, w pierwszej sesji generalnej wystąpi astrofizyk dr Hakeem Oluseyi. Dr Oluseyi jest byłym kierownikiem ds. edukacji w Space Science w NASA i w swoim wystąpieniu poruszy tematy komunikacji naukowej i edukacji. Inni kluczowi prelegenci zaproszeni na 3DExperience. World 2022 to między innymi: Leigh Christie (współzałożyciel MistyWest), Joseph Lacey (LeadEngineer w GE Healthcare), MarcMcCauley, (CEO w Center for Advanced Design (CAD)), oraz Bruce Blickford (wiceprezes w STARC Systems).

Źródło: Dassault Systèmes

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę