Camozzi Automation na Hannover Messe 2021

Camozzi Automation na Hannover Messe 2021 Camozzi Automotion

Tegoroczna edycja najważniejszych targów branży przemysłowej na świecie odbędzie się w świecie wirtualnym. Wśród wielu firm, które w ten sposób będą prezentować swoje produkty i rozwiązania, nie zabraknie także Camozzi Automation.

Firma Camozzi Automation, która produkuje m.in. komponenty oraz systemy z zakresu kontroli ruchu i mediów dedykowane automatyce przemysłowej, transportowej czy Life Science, zaprasza na transmisję na żywo, podczas której zaprezentowane zostaną odpowiednie technologie do redukcji całkowitego kosztu posiadania (Total Cost of Ownership – TCO).

Podczas prelekcji online będzie można dowiedzieć się, jak obniżać koszty operacyjne przy użyciu komponentów Camozzi Automation wyposażonych lub połączonych z zaawansowanymi technologiami cyfrowymi. W efekcie tego można osiągnąć lepsze zarządzanie rzeczywista produkcją i konserwacją predykcyjną. Zwiększy to wydajność całej produkcji i będzie bliższe wymaganiom zrównoważonego rozwoju środowiskowego i ekonomicznego.

Transmisja na żywo odbędzie się 14 kwietnia w godzinach 14:30–14:55 Zarejestruj się>>

Podczas targów możliwa będzie także rozmowa ze specjalistami z firmy Camozzi Automation Zarejestruj się>>

Możliwość otrzymania darmowego biletu na targi Hannover Messe Zarejestruj się>>

Źródło: Camozzi Automation

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę