Emerson Mobile Roadshow znów w trasie

Emerson Mobile Roadshow znów w trasie Emerson

Interaktywna, autonomiczna ciężarówka pokazowa firmy Emerson odwiedza obecnie wybrane europejskie kraje. Wydarzenie to będzie również dostępne wirtualnie dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli w nim uczestniczyć osobiście.

Mobilny pojazd wystawowy, nazywany również „mobilnym centrum innowacji, rozwiązań i technologii firmy Emerson”, jest wyposażony w najnowsze osiągnięcia cyfrowej transformacji w zakresie systemów automatyzacji maszyn oraz sterowania przepływem mediów. Zarówno wszyscy odwiedzający ten pojazd osobiście, jak i wirtualni uczestnicy tego wydarzenia będą mieli dostęp do materiałów i filmów przedstawiających najnowsze produkty i rozwiązania firmy Emerson.

Mobilna ciężarówka pokazowa ma zaplanowane postoje w wielu krajach w Europie, w tym w centralnej oraz południowej Polsce.

Źródło: Emerson

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę