Emerson Mobile Roadshow znów w trasie

Emerson
Reklama
Reklama

Interaktywna, autonomiczna ciężarówka pokazowa firmy Emerson odwiedza obecnie wybrane europejskie kraje. Wydarzenie to będzie również dostępne wirtualnie dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli w nim uczestniczyć osobiście.

Mobilny pojazd wystawowy, nazywany również „mobilnym centrum innowacji, rozwiązań i technologii firmy Emerson”, jest wyposażony w najnowsze osiągnięcia cyfrowej transformacji w zakresie systemów automatyzacji maszyn oraz sterowania przepływem mediów. Zarówno wszyscy odwiedzający ten pojazd osobiście, jak i wirtualni uczestnicy tego wydarzenia będą mieli dostęp do materiałów i filmów przedstawiających najnowsze produkty i rozwiązania firmy Emerson.

Reklama

Mobilna ciężarówka pokazowa ma zaplanowane postoje w wielu krajach w Europie, w tym w centralnej oraz południowej Polsce.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama