Firma Pol-Sver weźmie udział w targach STOM-TOOL

Firma Pol-Sver weźmie udział w targach STOM-TOOL Pol-Sver

W dniach 28-31 marca kieleckie Targi STOM będą ponownie doskonałą okazją do spotkań biznesowych, pokazów i prezentacji. Firma Pol-Sver zaprasza do odwiedzenia stoiska nr E07, na którym zaprezentuje kilka maszyn ze swojej oferty.

STOM to bezsprzecznie wydarzenie na skalę międzynarodową, na którym warto być. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający cenią sobie ten event ze względu na szeroki wachlarz tematyki branżowej. Staramy się co roku pojawiać na targach w Kielcach, ponieważ jest to doskonałe miejsce spotkania z naszymi klientami, pokazania naszych maszyn i zmian technicznych, które wprowadzają producenci, np. w oprogramowaniu lub osprzęcie maszyn, które mamy w sprzedaży. Musimy też pamiętać, że maszyny, które dystrybuujemy podlegają nieustannie udoskonaleniom, których celem jest zwiększenie ich efektywności i dokładności wykroju przy polepszeniu ekonomiczności i energooszczędności. Te wszystkie elementy pokazujemy i omawiamy przy okazji obecności na eventach typu STOM-TOOL – mówi Grzegorz Langier, dyrektor zarządzający Pol-Sver.

Firma Pol-Sver na targach zaprezentuje:

  • laser światłowodowy DURMA HD-FL 3015, obszar roboczy 3×1,5 m, źródło IPG 6 kW
  • prasę krawędziową DURMA typ AD Servo 30175 – 3 m, 175 t, laserowy pomiar kąta, mocowanie Wila, sterownik Delem
  • prasę krawędziową DURMA AD-ES 1240 z Robotem Yaskawa – zrobotyzowana cela gnąca z prasą serwoelektryczną do małych detali 1,2 m, 40 t
  • gratowarki automatyczne i ręczne LOEWER
  • linie do rozkroju blachy SLINET – 1250 mm, 1,0 mm, automatyczne ustawianie noży do cięcia wzdłużnego
  • narzędzia do pras krawędziowych i wykrawarek EUROSTAMP

Maszyny i oprogramowanie zaprezentowane na stoisku Pol-Sver jak zwykle będą miały nie tylko formę wystawienniczą, ale również prezentacyjną i pokazową. Technicy i przedstawiciele handlowi postarają się odpowiedzieć  na wszystkie nurtujące pytania odwiedzających, zarówno dotyczące technicznych aspektów i możliwości urządzeń, jak i biznesowych problemów przyszłych umów.

zaproszenie na targi STOM

Źródło: Pol-Sver

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę