Konserwacja prewencyjna w erze cyfrowej

Konserwacja prewencyjna w erze cyfrowej SEW-Eurodrive

SEW-Eurodrive prezentuje aplikację DriveRadar, oferującą kompleksowe zarządzanie konserwacją na podstawie cyfrowo rejestrowanych danych, dzięki czemu możliwe jest przewidywanie zdarzeń, na przykład zmiany stanu kondycji maszyn.

Celem DriveRadar jest określenie stanu produktów, maszyn i systemów poprzez wykorzystanie danych, które zostały zarejestrowane podczas pracy systemów napędowych. Dane są oceniane przy użyciu najnowocześniejszych procedur analityki predykcyjnej i przekształcane dzięki specjalistycznej wiedzy na instrukcje działania, interpretowane oraz udostępniane w bazie danych odpowiadającej danemu poziomowi.

Powiązane firmy

Oznacza to, że DriveRadar może zapobiegać nieprzewidzianym awariom i zakłóceniom w pracy, wykrywać zużyte elementy i materiały i minimalizować czasy przestoju. Usługi w zakresie DriveRadar firmy SEW-Eurodrive dają operatorom narzędzia, które są im niezbędne do wyciągania wniosków na temat stanów, zużycia elementów i materiałów, oraz wykorzystania przepustowości na podstawie danych rzeczywistych tak, by w dalszej kolejności mogli realizować zalecane działania.

>>Pobierz broszurę DriveRadar® – Monitorowanie stanu i konserwacja prewencyjna<<

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę