Nowość od firmy Jungheinrich. Magazynowanie może być prostsze

Nowość od firmy Jungheinrich Jungheinrich

Akumulatorowy podnośnikowy wózek widłowy Jungheinrich ERD 220i cechuje się zastosowaniem w nim technologii litowo-jonowej. Urządzenie zdobyło jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Design Award.

ERD 220i jest o około 25% krótszy od swojego poprzednika dzięki nowej koncepcji akumulatora li-ion. Jego kompaktowa konstrukcja w połączeniu z zaawansowaną technologią i maksymalną funkcjonalnością czyni go pionierem w tym segmencie wózków.

Zalety urządzenia to m.in.: kompaktowe wymiary, intuicyjna obsługa, zwrotność i niezawodne systemy bezpieczeństwa. Z jednej strony operator ma do dyspozycji ergonomicznie zaprojektowane, bezpieczne miejsce pracy, z drugiej – zmniejszony rozmiar wózka zapewnia więcej przestrzeni i swobody poruszania się w magazynie.

podnośnikowy wózek widłowy

ERD 220i to bardzo uniwersalne urządzenie do załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych oraz składowania towarów na półkach w magazynie. Wysokość podnoszenia (3760 mm) jest najwyższa w tym segmencie pojazdów. ERD 220i może transportować dwie palety, jedna na drugiej, co zdecydowanie wpływa na wydajność pracy.

Źródło: Jungheinrich

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę