Strefa wirtualnej fabryki

Strefa wirtualnej fabryki DBR77

Kluczem do transformacji produkcji jest stałe rozszerzanie możliwości poprzez wykorzystanie najnowszego i innowacyjnego podejścia technologicznego. Platforma Robotów DBR77, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyła wyjątkową, wirtualną przestrzeń – „Future is now”.

W specjalnie na tę okoliczność zaprojektowanej wirtualnej hali produkcyjnej każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł się zapoznać, jak na każdym etapie wygląda proces produkcyjny. Całą halę zaprojektowano w Studiu 3D, które wykorzystuje technologię przeznaczoną do tworzenia najlepszych gier komputerowych.

Bazując na wirtualnych modelach czołowych dostawców robotów i wyposażeniu zakładów produkcyjnych, każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć z bliska i zapoznać się z takimi procesami, jak sortowanie, pakowanie, pick&place, montaż czy paletyzacja – dokładnie tak, jakby znajdował się w zakładzie produkcyjnym.

>>Zobacz szczegóły nt. tego wydarzenia<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę