Tajwańska Misja Handlowa w Polsce

Tajwańska Misja Handlowa w Polsce TAITRA

Tajwańska Misja Handlowa to bezpłatne spotkania B2B z 25 tajwańskimi dostawcami reprezentującymi konkurencyjne sektory tamtejszej gospodarki.

  • Elementy złączne: wkręty, śruby, nakrętki, podkładki, nity itp.
  • Narzędzie: klucze, grzechotki, zaciskarki, śrubokręty, bity, zestawy, narzędzia ręczne i pneumatyczne, uchwyty do obrabiarek.
  • Wyroby metalowe i z tworzyw sztucznych: na zamówienie, do różnych branż i zastosowań.
  • Usługi obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Maszyny: spersonalizowane (w tym do pakowania), do produkcji kubków, spożywcze, do produkcji elementów złącznych i inne.
  • Pozostałe: wózki transportowe, koła transportowe, łożyska, akumulatory, transformatory, cewki, zasilacze, stopy poziomujące, złącza, formy wtryskowe, organizery z tworzyw sztucznych.

>>Zobacz szczegółową listę tajwańskich firm, które wezmą udział w spotkaniach<<

Spotkania B2B w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej odbędą się w czwartek, 30 listopada 2023 r., w Warszawie, w Hotelu Nyx. Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach, począwszy od godziny 9:30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje weryfikacja zgłoszeń i limit miejsc.

>>Rejestracja na spotkania do 24 listopada<<

Źródło: TAITRA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę