Aplikacje mobilne dla układów napędowych

Aplikacje mobilne dla układów napędowych SEW-Eurodrive

Przy pomocy aplikacji SEW-Eurodrive możliwe jest wygodne wyszukiwanie i wywoływanie praktycznych informacji oraz usług serwisowych za pomocą smartfona.

Dzięki aplikacjom od firmy SEW-Eurodrive wszystkie najważniejsze informacje na temat produktu masz w smartfonie: od uruchomienia, poprzez diagnostykę błędów, po możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami i całodobową infolinią serwisową. Korzystając z oferty firmy SEW-Eurodrive, użytkownik zyskuje: prostą obsługę oraz intuicyjną nawigację, szybki dostęp do informacji o produkcie oraz uruchomienie, diagnostykę błędów i konserwację prewencyjną: zawsze pod ręką, w aplikacji.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

DriveRadar IoT App

IoT App zapewnia wsparcie w zakresie instalacji, uruchomienia, konserwacji oraz diagnostyki błędów. Wystarczy zeskanować etykietę w formie kodu QR na produkcie lub podać numer seryjny z tabliczki znamionowej.

Korzyści:

* dostęp do danych urządzenia dotyczących produktów w zakresie mechaniki, elektryki i dokumentacji w formie PDF;

* zarządzanie zarejestrowanymi urządzeniami w IoT APP, identyfikacja produktów firmy SEW-Eurodrive przy pomocy kodu QR, numeru seryjnego, a w przyszłości za pośrednictwem NFC oraz Bluetooth;

* przewodniki Step-by-Step, które pokażą kolejne kroki działania dla instalacji elektrycznej / mechanicznej oraz uruchomienia ze szczegółowym podaniem czynności do wykonania;

* instrukcja konserwacji produktów, status interwałów, jeśli chodzi o konserwację, ustawienia interwałów;

* wszystkie etapy działania opatrzone zdjęciami produktów i opisami; postęp prac oraz wszystkie ustawienia zapisywane w tzw. cyfrowym bliźniaku.

Aplikację można pobrać z App Store lub Google Play.

SEW Product ID plus

Dzięki tej aplikacji otrzymasz wszystkie ważne informacje dotyczące produktu: szybko i wygodnie. Dodatkowo zawsze można liczyć na wsparcie w przypadku awarii. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na etykiecie DriveTag produktu lub podać numer seryjny z tabliczki znamionowej.

Korzyści:

* nowość: przeprowadzanie analizy błędów produktu poprzez bezpośredni kontakt z działem obsługi klienta i wiele innych funkcji. Wybrane funkcje dostępne są w zależności od lokalizacji / kraju;

* nowość: funkcja skanowania kodów QR z etykiety DriveTag Label;

* bezpośredni dostęp do istotnych danych technicznych dotyczących produktu, wizualna kontrola położenia pracy oraz pobieranie dokumentacji, np. instrukcji obsługi;

* historia ostatnich 25 wyszukiwań.

Aplikację można pobrać z App Store lub Google Play.

SEW Diagnostics

Ta aplikacja wspiera komfortową oraz szybką diagnostykę błędów falowników. Po podaniu kodu błędu użytkownik otrzyma informacje o możliwych przyczynach błędu oraz odpowiednie zalecenia dotyczące usunięcia awarii.

Korzyści:

* proste wsparcie w razie błędów falownika;

* wyszczególnienie możliwych przyczyn i rozwiązania dla wszystkich kodów błędów;

* bezpośredni kontakt z całodobową infolinią serwisową;

* dostępność dla Movidrive B, Movitrac B, Movimot C oraz Movimot D.

Aplikację można pobrać z App Store lub Google Play.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę