Exide Technologies wprowadziło na rynek nowe, litowo-jonowe baterie do wózków widłowych i pojazdów przeładunkowych. Zobacz, jak baterie LFP mogą zwiększyć wydajność i niezawodność floty, a także zmniejszyć ilość nieplanowanych przestojów!
Firma Combilift ogłosiła rozpoczęcie nowej krajowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa wózków widłowych „Podnieś swoje standardy, zmniejszając obciążenie”. Inicjatywa ta ma na celu zwiększenie świadomości i promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa wózków widłowych we wszystkich branżach.
W magazynach czy halach produkcyjnych wózki transportowe są nieodzownym narzędziem pracy, bez którego dostarczenie różnego rodzaju ładunku byłoby albo bardzo utrudnione, albo wręcz niemożliwe. Ich niezawodna praca jest więc kluczowa dla utrzymania ciągłości realizowanych procesów.
Motywem przewodnim obecnego etapu kampanii promującej baterie dedykowane do wózków widłowych są oszczędności, które można osiągnąć dzięki Tensor. Podniesienie wydajności flot magazynowych i jednoczesne zwiększenie oszczędności? Z Tensor to możliwe!
Innowacyjne podejście pozwala przedsiębiorcom na optymalizację procesów magazynowych, zwiększenie wydajności oraz poprawę konkurencyjności firm w sektorze logistycznym.
Motywem przewodnim obecnego etapu kampanii promującej baterie dedykowane do wózków widłowych jest Tensor – bohater. Nazwany tak, ponieważ realnie zwiększa wydajność floty magazynowej i przyspiesza przeładunek towarów.
Dzięki nowoczesnym technologiom i metodom produkcji Data Modul jest w stanie realizować na najwyższym poziomie indywidualne rozwiązania dla międzynarodowych klientów.
W ofercie Elesa+Ganter znajdują się elementy do budowy maszyn, które są dobierane przez doradców technicznych zgodnie z wymogami aplikacji. Na przykładzie współpracy z firmą Asko Papier, ukazana została zmiana w postaci zastosowania nowych zestawów kołowych w wózkach do transportu.
Firma Jungheinrich zachęca do zapoznania się ze specjalną ofertą wózków używanych i zapewnia o ich wysokiej jakości. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, prezentują wybrane modele urządzeń „z drugiej ręki".
Na zbliżających się targach LogiMAT w Stuttgarcie, a także podczas specjalnego wydarzenia on-line będzie można zapoznać się z najnowszymi innowacjami w dziedzinie automatyzacji, cyfryzacji i e-mobilności firmy Jungheinrich.
Jednoczesna praca ludzi i maszyn stanowi zazwyczaj duże wyzwanie – chwila nieuwagi może doprowadzić do skrajnie niebezpiecznych sytuacji. Te z kolei generują zazwyczaj wiele strat i kosztów po stronie firmy. Czy istnieje sposób, by zminimalizować liczbę kolizji w miejscu pracy, a tym samym – zwiększyć wydajność?
Automatyzacja i cyfryzacja nie omijają także procesów związanych z wewnętrznym przepływem materiałów, towarów i komponentów. Nie są to jednak jedyne trendy, które w ostatnim czasie w istotny sposób wpływają na rozwój branży intralogistycznej w naszym kraju.
Dynamiczny rozwój e-handlu przekłada się na wzrost zapotrzebowania na specjalistów w obszarze magazynowania i transportu wewnętrznego. Okazuje się, że obecnie najbardziej poszukiwani są operatorzy wózków widłowych z uprawnieniami UDT oraz magazynierzy.
Firma Jungheinrich dołączyła do inicjatywy „50 Liderów Zrównoważonego Rozwoju i Klimatu”, grupy międzynarodowych przedsiębiorstw z różnych branż, które postanowiły walczyć ze zmianami klimatycznymi i realizować 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ (UNSDG).
Pandemia koronawirusa, z którą mierzymy się obecnie, zmienia wiele aspektów naszego życia. Konieczność modyfikacji procesów w przedsiębiorstwach czy nowe nawyki konsumenckie to tylko niektóre z nich. Przede wszystkim szerszego znaczenia nabiera aspekt bezpieczeństwa. Widać to doskonale w branży intralogistycznej.
Chcesz otrzymać nasze czasopismo?