Napędy i sterowanie
Produkty
Bosch Rexroth rozszerza portfolio rozwiązań w zakresie napędu hydrostatycznego AgDrive
Oferta obejmie rozwiązanie AgDrive w zakresie hydrauliki oraz automatyki i sterowania maszynami. Gama produktów uzupełniona została o rozdzielacz sekcyjnych SB24/SB34 oraz regulatory Electronic Open Circuit (eOC).
Napędy i sterowanie
OMRON wprowadza napędy AC z serii M1-EMP obsługujące komunikację Ethernet
Firma OMRON uzupełnia gamę kompaktowych napędów AC M1 o nowy model M1-EMP (Ethernet Multi Protocol). Napędy AC, często nazywane falownikami, to podstawowe elementy rozwiązań automatyki przemysłowej kontrolujące prędkość, moment obrotowy i położenie silników elektrycznych w maszynach i systemach produkcyjnych.
Produkty
Elementy Elesa+Ganter w zrobotyzowanym stanowisku do programowania sterowników
W dobie dynamicznego rozwoju technologii coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w swoich zakładach produkcyjnych. Jednym z kluczowych trendów w przemyśle jest robotyzacja procesu produkcyjnego.
NEWSLETTER
Polecamy
Dostawcy treści
więcejPartnerzy portalu

















































