Salvagnini Polska Sp. z o.o.
Salvagnini Polska Sp. z o.o.

Salvagnini Polska Sp. z o.o.

Al. J. Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź, PL

http://salvagnini.pl

O FIRMIE

Grupa Salvagnini projektuje, buduje i sprzedaje elastyczne systemy i maszyny do obróbki blach: wykrawarki, giętarki, prasy krawędziowe, wycinarki laserowe, linie FMS, automatyczne magazyny i oprogramowanie. Dzięki swojej globalnej obecności grupa oferuje bezpośrednią obsługę klientów w 35 krajach na całym świecie. Innowacje, kompetencje, serwis – to trzy słowa opisujące działalność Salvagnini w zakresie elastycznej automatyki i maszyn przemysłowych do obróbki blach. Grupa Salvagnini projektowała, produkowała, sprzedawała i serwisowała najnowocześniejsze, modułowe i elastyczne, wysokowydajne maszyny i systemy już w 1963 r. W rezultacie Salvagnini jest w stanie oferować dzisiejszym klientom wysoce zoptymalizowane i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.

OFERTA FIRMY SALVAGNINI

Grupa Salvagnini ma w swojej ofercie elastyczne systemy i maszyny do obróbki blachy, tj. wykrawarki, giętarki, prasy krawędziowe, lasery światłowodowe, linie FMS, automatyczne magazyny, a także niezbędne oprogramowanie. Salvagnini posiada rozwiązania w niezliczonych sektorach aplikacji, zapewniając bezpieczne i innowacyjne urządzenia dla firm każdej wielkości.

Rozwiązania te, uznawane na całym świecie za najnowocześniejsze w obróbce blach, obejmują obecnie: giętarki do paneli P4, P2, PX i P1; zintegrowane wykrawarki S4 i systemy wykrawania laserowego S1; linia S4+P4; systemy cięcia laserem światłowodowym L3 i L5; prasy krawędziowe B3, roboty do gięcia ROBOformER; automatyczne magazyny MD lub palet MV oraz zintegrowane systemy dla logistyki fabrycznej. To właśnie te rozwiązania są podstawą wiodącej pozycji Salvagnini na świecie.

Informacje firmowe